بیوگرافی بردپیت

بیوگرافی کامل بردپیت (زندگینامه هنرمندان)

در زندگینامه ی برد پیت اینگونه آمده است که : ویلیام بردلی “بِرَد” پیت در تاریخ ۱۸ دسامبر سال ۱۹۶۴ در اوکلاهاما آمریکا دیده به جهان گشود. مادر برد مشاور مدرسه و پدرش نیز مدیر یک کارخانه ساخت ماشین های سنگین بود. برد دوران کودکی و نوجوانی خوبی را پشت سر گذاشت، او در مدرسه یک شاگرد نمونه بود و در تیم ورزش مدرسه نیز همیشه انتخاب اول به شمار می آمد. برد پیت با ورود به دوره جوانی، تصمیم گرفت در رشته خبرنگاری در دانشگاه ادامه تحصیل دهد و این در حالی بود که به عنوان مدل تبلیغاتی نیز فعالیت میکرد. جرقه بازیگری زمانی در ذهن برد زده شد که او به عنوان تفریح، تقویمی با عکس های خودش به چاپ رساند و در کمال تعجب مشاهده نمود که مردم علاقه ی زیادی به این تقویم پیدا کرده اند. بنابراین برد پیت دانشگاه را رها کرد و برای تبدیل شدن به یک بازیگر بزرگ به کالیفرنیا مسافرت کرد. برد در کالیفرنیا برای تأمین هزینه های کلاس بازیگری اش، کارهای زیادی انجام داد از جمله پوشیدن لباس جوجه برای تبلیغ در جلوی رستوران، خدمتکار رستوران، معلم شنا و… که در نهایت این تلاش و کوشش سبب شد تا او بعد از حضور در چند فیلم نه چندان مطرح، در نقش کوتاهی در فیلم تلما و لوئیز حضور پیدا نماید و در مقابل بزرگان آن دوران یعنی سوزان ساراندون، هاروی کیتل و گرینا دیوس بازی کند. بازی خوب برد پیت در تلما لوئیز سبب شد تا تهیه کنندگان بیشتر به او بها دهند و در نقش های بزرگتری از او استفاده نمایند.
درباره برد پیت

برد پیت همسر جنیفر آنیستون از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۵ بود.
بازی در فیلم آپولو ۱۳ را رد کرد تا در هفت حضور پیدا کند.
در سال ۱۹۹۹ یک دختر توانسته بود در نیمه شب بصورت مخفی به محوطه خانه برد پیت وارد شود و از پنجره خانه اش به داخل خانه برود!. بعد از مشخص شدن این ورود غیرقانونی، دادگاه به این دختر اعلام کرد که نباید به مدت ۳ سال با برد ارتباط داشته باشد و حتی از ۱۰۰ قدمی خانه اش هم عبور کند!
دولت چین بخاطر بازی برد پیت در فیلم ۷ سال در تبت، اجازه ورود وی به خاک کشورش را نمی دهد.
بعد از فیلم هفت مدتی با گوینت پالترو نامزد بود.
برد پیت از طرف مجله مردم به عنوان یکی از ۵۰ مرد زیبای جهان انتخاب شده بود.
در اصل قرار بود ویلیام بالدوین در نقش J.D در فیلم تلما و لوئیز بازی کند اما زمانی که وی انصراف داد، برد پیت جایگزینش شد.
در دوره مدرسه تقریباً در تمامی رشته ها حضور فعالی داشت؛ تنیس، شنا، گلف و…
برد پیت یک برادر به نام داگ و یک خواهر به نام جولی دارد.
برد پیت قرار بود در نقش نئو در فیلم ماتریکس بازی کند!
برد پیت عروسی اش با جنیفر آنیستون حدوداً ۱ میلیون دلار برایش آب خورد.
به خانواده اش صحنه ی خشنی از فیلم باشگاه مشت زنی را نشان داد تا آنها را متقاعد کند که این فیلم را نبینند.
برد پیت در سه فیلم بازی کرده که در عنوانشان شماره هفت به چشم می خورد؛ هفت، هفت سال در تبت و سندباد : افسانه ی هفت دریا.
بازیگر مورد علاقه اش دیان ویست هست.
مایل بود در نقش دارسی در فیلم غرور و تعصب بازی کند اما زمانبندی کاری اش با فیلمبرداری فیلم ناهماهنگ بود. بنابراین از بازی در آن انصراف داد.
قرار بود در فیلمهای چارلی و کارخانه شکلات سازی و اسلیپی هالو حضور پیدا کند اما سرانجام جانی دپ در هر دو فیلم جایگزینش شد.
برد پیت برای بازسازی شهر نیو اورلئان ( که توسط طوفان تقریباً نابود شده بود ) ۵ میلیون دلار اهدا کرد.
آنجلینا جولی و براد پبت محبوب ترین زوج هنری در دنیا شناخته می شوند، با داشتن ۶ فرزند و پس از ۱۲ سال زندگی مشترک، در ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۶ پیوندشان را شکستند.

عکس های برد پیت

بیوگرافی بردپیت
بیوگرافی بردپیت
بیوگرافی بردپیت
بیوگرافی بردپیت

منبع:بیوگرافی بردپیت

بیوگرافی بردپیت