ساخت تمامی اندام های مصنوعی

ما در کلینیک ارتوپدی فنی فرامرز برای اولین بار در ایران ساخت تمامی انواع اندام های مصنوعی من جمله پای مصنوعی را با تکنولوژی اسکن و پرینت سه بعد بدون نیاز به قالبگیری انجام میدهیم.
این تکنولوژی علاوه بر دقتی که دارد راحتی بسیار بیشتری را به مددجوها ارائه میدهد به گونه ای که اغلب مراجعه کنندگان در همان جلسه اول موفق به راه رفتن میشوند.

 

نمونه هایی از کفش و کفی سه بعدی ساخته شده - ساخت انواع کفش، کفی و صندل درمانی و راحتی اختصاصی با استفاده از تکنولوژی کد کم برای درماع انواع عارضه ها من جمله زانوهای پرانتزی و ضربدری خار پاشنه صافی کف پا، ساخت کفش مختص بیماران دیابتی و ...

 


طی این پروسه پس از معاینات و اسکن وضعیت عضلات؛ توسط پزشک نوع اندام مصنوعی و قطعات آن مشخص شده و پس از هماهنگی با مددجو پروسه اسکن اندام باقیمانده در طی یک یا دو دقیقه با پیشرفته ترین اسکنر های پزشکی روز دنیا انجام میشود. در مرحله بعد سوکت اندام مصنوعی که مستقیما با اندام باقیمانده در تماس است توسط مسئول فنی کلینیک و با پیشرفته ترین نرم افزار های طراحی آناتومیکال پزشکی طراحی میگردد.
در مرحله ساخت این پرینتر های دقیق پزشکی هستند که فایل طراحی شده را با دقت یک دهم میلیمتر میسازند تا بیشترین تطابق را با اندام باقیمانده داشته باشند و علاوه بر فیتینگ حس راحتی را هنگام راه رفتن به مددجو ارائه کنند.

 

تماس با ما - کلینیک ارتوپدی فنی فرا_مرز شیراز
مرز هایتان را جابجا کنید...

عدم دخالت دست در تمامی مراحل ساخت اندام های مصنوعی در کلینیک ما مساوی با کمترین میزان خطا و کمترین حد فشار بر پا یا اندام بیمار در هنگام استفاده خواهد بود.
و در آخر برخلاف باور عموم استفاده از این تکنولوژی در کلینیک ما هزینه مازاد نسبت به تعرفه عمومی پزشکی ساخت پای مصنوعی با قالبگیری گچی ندارد.
تمامی این مزیت ها باعث شده ما بروزترین و آخرین تکنولوژی های روز دنیا را در قالب خدمات روتین پزشکی به مددجویان عزیز ارائه دهیم.

ساخت پای مصنوعی در شیراز  : برای دریافت اطلاعات بیشتر؛ مشاوره ساخت پای مصنوعی و دریافت نوبت از راه های زیر با ما در ارتباط باشید.
کلینیک ارتوپدی فنی فرا_مرز در سال 1397 و با هدف تغییر بنیادین در زمینه طراحی و ساخت وسایل کمکی ارتوپدی و اندام های مصنوعی با پیاده کردن استاندارد های روز دنیا و زیر نظر علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران و با افتخار در شیراز شروع به فعالیت کرد.

 

ساخت اندام مصنوعی اختصاصی