نحوه ایجاد لیست پخش در Winamp

 

نحوه ایجاد لیست پخش در Winamp

Winamp یک پخش کننده رسانه ای جایگزین است که می توانید برای پخش تمام پرونده های رسانه ای خود از آن استفاده کنید. دانلود و نحوه ی کار با این برنامه بسیار آسان است و دارای رابط کاربری مناسبی می باشد. فایل های رسانه ای می توانند به صورت هم زمان و یا با استفاده از لیست های پخش ، دسته ای پخش شوند. برای یادگیری نحوه ی دانلود و کار با این برنامه مراحل زیر را دنبال کنید.

مراحل :

New Playlist
New Playlist
  1. یک لیست پخش جدید ایجاد کنید. بر روی ” Playlist” در پنل Library که در سمت چپ پنجره قرار دارد راست کلیک کنید. ” New Playlist ” را از فهرست انتخاب کنید.

همچنین می توانید با کلیک بر روی دکمه ” Library” در انتهای صفحه ، یک لیست پخش ایجاد کرده و ” New Playlist” را از فهرست انتخاب کنید.

نامگذاری لیست پخش
نامگذاری لیست پخش
  1. 2. لیست پخش خود را نامگذاری کنید. نام لیست پخش را در پنجره ای که برای شما باز می شود, تایپ کنید.
افزودن پرونده های رسانه ای
افزودن پرونده های رسانه ای
  1. پرونده های رسانه ای را به لیست پخش خود اضافه کنید. با کلیک بر روی ” Local Library” در صفحه منو ، پرونده هایی را که می خواهید اضافه کنید انتخاب کنید و پرونده ها را از کتابخانه به لیست پخش بکشید.

روش دیگر برای افزودن پرونده های رسانه ای ، روی لیست پخش ساخته شده کلیک کنید و بر روی دکمه “+” در قسمت پایین صفحه اصلی کلیک کنید. از منوی کشویی ، انتخاب کنید که می خواهید یک فایل, یک پوشه یا URL (آدرس وب سایت) را به لیست پخش خود اضافه کنید.

پخش فایل های رسانه
پخش فایل های رسانه
  1. پرونده های رسانه ای خود را پخش کنید. برای شروع پخش فایل های رسانه خود در لیست پخش ، بر روی لیست پخش ایجاد شده دوبار کلیک کنید.

منبع : نحوه ایجاد لیست پخش در Winamp