نحوه دانلود تصاویر از توییتر در آیفون

 

نحوه دانلود تصاویر از توییتر در آیفون

بارگیری عکس و تصاویراز توییتر بر روی تلفن یا رایانه شما امکان پذیر است. در این مقاله نحوه انجام این کار و همچنین نحوه بارگیری تصاویر از توییت هایی با بیش از یک تصویر به شما آموزش داده می شود. اگر می خواهید یک یا چند تصویر را از توییتر دانلود کنید ، باید مراحل زیر را دنبال کنید.

مراحل :

 دسترسی توییتر به عکس
دسترسی توییتر به عکس
  1. ابتدا اجازه ی دسترسی توییتر به عکس های خود را بدهید. Settings را باز کنید. در برنامه تنظیمات ، Privacy و سپس Photos را انتخاب کنید. دکمه ی مربوط به توییتر را فشار دهید تا رنگ آن سبز شود. اگر سبز بود ، لازم نیست کاری انجام دهید.
توییتر
توییتر
  1. توییتر را باز کنید و با اطلاعات ورود به سیستم خود وارد Twitter شوید.

اگر برای دسترسی به توییتر از برنامه دیگری استفاده می کنید ، باید بتوانید تصاویر توییتر را ذخیره کنید ، اما این مراحل ممکن است کمی متفاوت باشد. در این صورت شما باید به آن برنامه اجازه دسترسی به عکس های خود را بدهید.

انتخاب تصویر
انتخاب تصویر
  1. تصویری را که می خواهید ذخیره کنید پیدا کنید. هنگامی که تصویر مورد نظر خود را پیدا کردید روی آن ضربه بزنید تا تصویر مورد نظرتان بزرگ شود.
Save photo
Save photo
  1. تصویر را ذخیره کنید. تصویر را لمس کرده و نگه دارید تا دیالوگ باکس ظاهر شود ، و سپس Save photo را انتخاب کنید. تصویر در تلفن شما در برنامه Photos ذخیره می شود.
برنامه Photos
برنامه Photos
  1. تصویر را باز کنید. برنامه Photos را باز کنید. تصویر ذخیره شده شما در آنجا می باشد.

پایان !

منبع : نحوه دانلود تصاویر از توییتر در آیفون