نحوه ی استفاده از ابزار Warp در فتوشاپ

 

نحوه ی استفاده از ابزار Warp در فتوشاپ

نرم افزار Adobe Photoshop, یک ویرایشگر تصاویر گرافیکی است که برای سیستم عامل های ویندوز و OSX طراحی شده است.
این نرم افزار می تواند تصاویر گرافیکی را در چندین لایه ویرایش و ایجاد کند و از ماسک ها، ترکیب بندی آلفا و چندین مدل رنگ مانند RGB، CMYK، Lab Color Space، Spot Color و Duotone پشتیبانی می کند. نرم افزار فتوشاپ از فرمت های گرافیکی گسترده ای پشتیبانی می کند، اما فرمت های PSD و PSB مخصوص به خود را نیز دارد که از تمام ویژگی های اشاره شده پشتیبانی می کنند. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه در فتوشاپ از ابزار Warp استفاده کنید. با ما همراه باشید.

مراحل :

انتخاب نقاط
انتخاب نقاط
  1. برای ویرایش تصاویر روی نقاط مشخص شده کلیک کنید و آنها را بکشید. هنگامی که یک تصویر را برای ویرایش انتخاب می کنید، یک لایه ی مشبک باید به طور خودکار بر روی عکس ظاهر شود. با کلیک کردن و کشیدن هر بخشی از این لایه ی مشبک روی تصویر پیچش اعمال می شود.
ویرایش
ویرایش
  1. برای ایجاد خطوط منحنی یک نقطه را بکشید. سپس نقاط زیادی را در راستای همان خط مشاهده می کنید. با کشیدن هر کدام از این نقاط می توانید ویرایش را انجام دهید و به منحنی دلخواه خود برسید.
گزینه arc
گزینه arc
  1. از منویی که مشاهده می کنید برای پیچیدگی به شکل خاص استفاده کنید. شما مجبور نیستید تصویر خود را به صورت دستی بپیچانید – می توانید از یکی از اشکال پیش فرض استفاده کنید.
گزینه  Warp
گزینه Warp
  1. از گزینه های مختلف Warp استفاده کنید. این گزینه ها به ترتیب زیر می باشند:

Change Warp Orientation

Change Reference Point

Define Warp Numerically

دکمه ی ↵ Enter
دکمه ی ↵ Enter
  1. تغییرات اعمال شده را تأیید کنید. هنگامی که از کار خود راضی شدید، دکمه ی ↵ Enter را فشار دهید تا تغییرات اعمال شود. همچنین می توانید ، روی دکمه تیک در نوار تنظیمات کلیک کنید.

برای لغو تنظیمات می توانید دکمه ی Esc یا cancel را فشار دهید.

پایان !

منبع : نحوه ی استفاده از ابزار Warp در فتوشاپ