نحوه ی برخورداری از تخفیف رزرو هتل ها

 

نحوه ی برخورداری از تخفیف رزرو هتل ها 

گاهی اوقات ممکن است به سفر بروید اما بودجه ی کافی برای رزرو یک هتل گران قیمت در یک موقعیت مناسب را نداشته باشید. اصلا موضوعی نیست که بخواهید نگران باشید. می توانید از روش های مختلف هتل ارزان قیمت و مناسب با بودجه ی خود پیدا کنید. معمولا پیدا کردن سایتی که بهترین قیمت را ارائه می دهد دشوار است. ما در این مقاله قصد داریم شما را با سایت های مناسبی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

مراحل :

برنامه های هتل
  1. وارد برنامه ی هتل مورد نظر خود شوید. برنامه هایی مانند Fairmont, Hilton, Hyatt, Joie de Vivre, Kimpton, Marriott, Starwood به مشتریانشان تخفیف چند روزه می دهند.

در اکثر این برنامه ها باید امتیاز جمع کنید. زمانی که مقدار مشخصی امتیاز دریافت کردید می توانید رایگان به هتل بروید. این برنامه ها برای افرادی که دائما در سفر هستند عالی است.

تماس با هتل
تماس با هتل
  1. برای اقامت ارزان تر، با یک هتل تماس بگیرید. اجازه دهید آنها بدانند که شما به دنبال چه محدوده ی قیمتی هستید. هتل ها معمولا مورد هایی را به شما پیشنهاد می دهند که قیمت پایین تر به همراه wifi و صبحانه رایگان دارد.

به خاطر داشته باشید هر چقدر کمتر برای هتل خود هزینه کنید امکانات کمتری دریافت خواهید کرد.

تخفیفات هتل
تخفیفات هتل
  1. معمولا برخی هتل ها برای افراد خاص تخفیف در نظر می گیرند. به عنوان مثال این تخفیفات برای افراد نظامی و جانبازان و … ارائه خواهد شد. این تخفیفات همیشگی نیست اما معمولا در دسترس می باشد. برای آگاهی از این تخفیفات باید با پذیرش هتل تماس بگیرید.
نرخ هنل در روز های تعطیل
  1. هتل خود را برای روز هایی از هفته رزرو کنید که قیمت پایین تری دارند. به عنوان مثال اگر آخر هفته ها هزینه ی رزرو اتاق دو برابر می شود, قبل از سفر از این موضوع اطلاع پیدا کنید و طوری برنامه ریزی کنید که در این روز ها سفر نباشید.

منبع : نحوه ی برخورداری از تخفیف رزرو هتل ها