هنگام دیدن شهاب سنگ چه چیز هایی می توانیم آرزو کنیم؟

 

هنگام دیدن شهاب سنگ چه چیز هایی می توانیم آرزو کنیم؟

راه های زیادی برای آرزو کردن وجود دارد. شما می توانید در یک چشمه سکه بریزید و آرزو کنید، ستاره شمالی را پیدا کنید و آرزو کنید یا به چیزی که واقعا می خواهید فکر کنید یا حتی شمع های تولدتان را فوت کنید و آرزو کنید. از قدیم مردم بر این عقیده بودند که با دیدن ستاره ی دنباله دار می توانند آرزو کنند تا آرزویشان برآورده شود. اگر مایل هستید ذهن خود را برای جادوی این جهان باز کنید، به طبیعت بروید و دنبال ستاره ی دنباله دار باشید سپس آرزوی خود را بگویید. این یک تکنیک عالی برای رسیدن به آرمان های خودتان است. پیشنهاد می کنم حتما این روش را امتحان کنید.

خواسته های زندگی
خواسته های زندگی

1. به همه ی چیزهایی که در زندگی می خواهید فکر کنید. همه چیز را در نظر بگیرید. احتمالا تعداد زیادی شهاب سنگ را در یک شب مشاهده نخواهید کرد، بنابراین باید آنچه را که از همه بیشتر می خواهید تشخیص دهید. به چیزهایی که همیشه می خواستید فکر کنید : اینکه یک میلیون دلار داشته باشید، یک خانه داشته باشید، یا هر چیز دیگری که به ذهنتان می رسد. آرزوی شما می تواند هر چیزی باشد! اجازه دهید تخیل شما وحشی شود و هر چیزی را که دوست دارد از شما بخواهد.

نوشتن آرزو ها
نوشتن آرزو ها

2. آرزوی خود را بر روی کاغذ بنویسید. اگر نمی توانید بین آرزو هایتان یکی را انتخاب کنید، لیستی از همه آنها تهیه کنید سپس چند مورد را که احساس می کنید اولویت ندارد حذف کنید.
بعضی ها معتقدند که نوشتن آرزو های آنها کمک می کند تا آرزویشان تحقق یابد. تجسم خلاق به شما کمک می کند تا خواسته ها و اهداف خود را بهتر درک کنید.

قدردانی

3. چیزی که برایتان اتفاق افتاده است و قبلا آرزوی شما بوده را بنویسید. با این روش هم از خداوند قدردانی کرده اید و هم توانایی شما برای به دست آوردن چیز های بهتر بیشتر می شود. اگر به خود و رویاهای خود اعتقاد داشته باشید، احتمال بیشتری دارد که به حقیقت برسند.
به جای گفتن: “من آرزو می کنم که کار خوبی داشته باشم”، سعی کنید این را بیان کنید: “من سخت کوش و زرنگ هستم و لایق کاری بهتراز این هستم.” این جمله مثبت است و به تحقق آرزوهای شما کمک می کند.

آرزوهای غیر محال
آرزوهای غیر محال

4. آرزو نکنید که فردی تغییر کند. کنترل کردن افراد دیگه خارج از کنترل شماست. تصور کنید دیگری برای شما آرزو کند که شما عاشقش شوید یا زیبا تر از قبل باشید. این ویژگی ها تحت کنترل شما نیستند.
شما می توانید اینطور آرزو کنید : آرزو می کنم سارا در دومین مصاحبه ی هفته ی آینده اش قبول شود.

منبع : هنگام دیدن شهاب سنگ چه چیز هایی می توانیم آرزو کنیم؟