پلیس فتا یک مجموعه دانشی و به روز است

پلیس فتا یک مجموعه دانشی و به روز است

 

سردار مجید

رئیس پلیس فتا کشور در حاشیه بازدید از پلیس فتا فارس، ضمن بیان این که پلیس فتا یک مجموعه دانشی و به روز است، بر توسعه ساختاری و تأمین زیرساخت های بنیادین با تقدم کیفی سازی در این پلیس تاکید کرد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سردار وحید مجید رئیس پلیس سایبری کشور در حاشیه مراسم بازدید از پلیس فتا فارس گفت: به جهت مقابله با جرائم سایبری و افزایش امنیت هم‌وطنان در فضای مجازی، ارتقاء سطح آموزش و دانش اینترنتی کاربران لازم و ضروری است.

وی با تاکید براینکه پلیس فتا از نیروهای جوان، متعهد و تحصیل کرده برخوردار است، گفت: این پلیس یک مجموعه به روز است و باید در تمامی زمینه‌ها، خود را به خوبی نشان دهد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: امروز پلیس فتا، ضمن پاسخگو و موثر بودن، صاحب سبک است به گونه ای که آوازه توانمندی و کارآیی این پلیس از مرزهای ملی عبور کرده و با سرآمد شدن به یک پدیده جهانی تبدیل شده تا جایی که می توان از این پلیس الگوبرداری کرد.

سردار مجید به نقشه راه این مجموعه در حوزه های مختلف ماموریتی اشاره کرد و صیانت از کارکنان،ارتقاء تعاملات درون و برون سازمانی، رعایت حقوق شهروندی، مقابله جدی با مخلان نظم و امنیت در فضای مجازی و ارتقاء امنیت اجتماعی را از جمله این خط مشی ها برشمرد .

وی در خاتمه ضمن تشکرو قدر دانی از تلاش های  مجموعه پلیس فتا استان فارس گفت: شما در نوک پیکان پویایی، تغییرات و تحولات روز دنیا قرار دارید البته تلاش و اهتمام شما در راستای توانمندی و پویایی این پلیس در حوزه ماموریتی و نیز مبارزه با جرایم سایبری برکسی پوشیده نیست و قابل تقدیر است که این برای نیروی انتظامی و نیز کشور یک افتخار محسوب می شود.

سرهنگ کیومرث نوروزی جانشین پلیس فتا استان نیز در این دیدار با ارائه گزارشی در خصوص وضعیت فضای مجازی و فراوانی جرایم رایانه ای موجود در استان به تبیین اقدامات پلیس فتا در جهت کاهش جرایم رایانه ای و اطلاع رسانی به مردم و برخورد با مجرمان سایبری پرداخت.