شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا

ارائه دهنده راهکارهای جامع شبکه و امنیت اطلاعات

شرکت افزار پرداز هوشمند سورنا در سال ۱۳۹۳ توسط جمعی از فارغ التحصیلان و متخصصین حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات تحت نام تجاری Golicense تاسیس و با راه اندازی سایتهای www.Golicense.ir و www.Sorenaco.ir  فعالیت  رسمی خود را آغاز نمود.

شرکت شرکت سورنا از بدو تاسیس به صورت کاملا تخصصی در زمینه تامین لایسنس اورجینال برای محصولات مختلف نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط با زیرساخت شبکه و امنیت اطلاعات فعالیت نموده و در حال حاضر به عنوان بزرگترین تامین کننده لایسنس در ایران، امکان تامین لایسنس برای تمامی برندهای مطرح و شناخته شده موجود در جهان در حوزه شبکه و امنیت را دارا می باشد.

با توجه به رشد سریع و موفقیت آمیز در بازار ایران، شرکت سورنا از سال 1396 اقدام به تاسیس دفاتری در کشورهای خارجی نموده و از طریق وبگاه www.Golicense.net محصولات مختلفی را به مشتریان خارجی خود به فروش می رساند. همچنین به دلیل ارتباطات گسترده با خریداران و فروشندگان بین المللی در کشورهای مختلف، شرکت سورنا قادر به تامین طیف وسیعی از محصولات با پایین ترین قیمت (تا 90 درصد تخفیف) و بالاترین سطح خدمات فنی و پشتیبانی می باشد.

شایان ذکر است شرکت سورنا در زمینه تامین تجهیزات سخت افزاری نیز فعال بوده و امکان واردات طیف وسیعی از محصولات مربوط به برندهای مطرح در حوزه شبکه و امنیت از جمله Cisco, HPE, Fortinet, Brocade, Fortinet, PaloAlto, F5 و … را دارا می باشد.

باور به رویکرد مشتری مداری، در اختیار داشتن کادر مجرب و کارآزموده همراه با تعهد مدیران و کارکنان بخش‌های مختلف این شرکت امری است که سبب وجه تمایز در پاسخگویی به نیازمندی های مشتریان متنوعی از سازمان ها و بانک ها تا شرکت های خصوصی کوچک و بزرگ شده است.

محصولات و خدمات

به دلیل دارا بودن ارتباطات گسترده با تامین کننده های اصلی در کشورهای مختلف، شرکت سورنا قادر به تامین تمامی لایسنس ها و سخت افزارهای اورجینال مربوط به محصولات مطرح در حوزه شبکه و امنیت با بهترین قیمت و کمترین زمان تحویل می باشد.

برخی از اصلی ترین محصولات این شرکت به شرح ذیل است:

Cisco

Switch: Cat9K Cat8K, Cat3K, Nexus, MDS
Router: ISR4K, ASR1K, ASR9K, CSRv, NCS, XRv9000
Security: ASA, FTDv, Stealthwatch, Firepower, ESA, WSA
Management: ISE, Prime Infra, DCNM, C9800-CL
Collaboration: CMS, UCM, UCCX, CME, Expressway

Splunk

5 GB/Day – 10 TB/Day, ES, PCI, UBA, ITSI, Phantom

HP

SAN Switch: B-Series, C-Series, G6505, G6510, G6520
Storage: 3PAR, MSA, VNX, Unity
NAM, SCM, ARM, LA, NPM, NCM, NTA, SRM, SAM, SEM, VM, UDT, IPAM, DPA, WPM, WHD, APM, EOC

Manageengine
OpManager, ADManager, ADAudit, ADSelfService ,ServieDesk, DesktopCentral, ExchangeReporter, PatchManager, NCM PasswordManager, AssetExplorer, NetflowAnalyzer, PAM360, FirewallAnalyzer, EventLogAnalyzer, ApplicationManager

Imagicle

StoneFax, Billy Blues, S+ Pack, Speedy Enterprise, Queue, Manager Enterprise, Hotel Pack, Blue Attendant

Fortinet

FortiGate, FortiWeb, FortiAnalyzer, FortiManager