نحوه دانلود و استفاده از Adobe Photoshop Express

 

نحوه دانلود و استفاده از Adobe Photoshop Express

نرم افزار Adobe Photoshop, یک ویرایشگر تصاویر گرافیکی است که برای سیستم عامل های ویندوز و OSX طراحی شده است.
این نرم افزار می تواند تصاویر گرافیکی را در چندین لایه ویرایش و ایجاد کند و از ماسک ها، ترکیب بندی آلفا و چندین مدل رنگ مانند RGB، CMYK، Lab Color Space، Spot Color و Duotone پشتیبانی می کند. نرم افزار فتوشاپ از فرمت های گرافیکی گسترده ای پشتیبانی می کند، اما فرمت های PSD و PSB مخصوص به خود را نیز دارد که از تمام ویژگی های اشاره شده پشتیبانی می کنند. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه این نرم افزار را دانلود کنید.

مراحل :

Photoshop Express
Photoshop Express
  1. به سایت Adobe Photoshop download بروید. چند محصول تجاری را مشاهده خواهید کرد. کمی به پایین صفحه بروید تا لینک Photoshop Express را پیدا کنید.
ایجاد حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
  1. روی Launch کلیک کنید. باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. هنگامی که حساب کاربری ایجاد کردید به برنامه ی آنلاین منتقل می شوید.
 حساب های آنلاین
حساب های آنلاین
  1. شروع به افزودن تصاویری که می خواهید روی آن کار انجام دهید, بکنید. شما می توانید آنها را از چهار منبع آنلاین یا از کامپیوتر خود دریافت کنید. شما باید دسترسی به حساب های آنلاین خود را مجاز کنید.
گزینه edit
گزینه edit
  1. روی edit کلیک کنید. با این کار چندین گزینه را مشاهده می کنید.
ایجاد تغییرات
ایجاد تغییرات
  1. تغییرات خود را انجام دهید. کار شما در منبع ذخیره خواهد شد. این بدان معنی است که اگر شما تصاویر خود را از Flickr دریافت کردید، این عکس ها در Flickr ذخیره خواهند شد. مطمئن باشید که می خواهید این کار را انجام دهید.
گزینه Decorate
گزینه Decorate
  1. به گزینه ی ‘Decorate’ دقت کنید. با این گزینه کار های زیادی می توانید با عکس خود انجام دهید. می توانید متن اضافه کنید, از فریم های مختلف استفاده کنید و …
    ذخیره کردن
  1. فایل را کپی و ذخیره کنید. اگر نمی خواهید عکس اصلی تغییر کند, می توانید کپی آن را ذخیره کنید. با این کار فایل در منبع سایت ذخیره می شود.

منبع : نحوه دانلود و استفاده از Adobe Photoshop Express