نحوه ی استفاده از App Lock یا App Protector در اندرویدنحوه ی استفاده از App Lock یا App Protector در اندروید

تلفن های همراه یکی از اموال شخصی افراد به شمار می آیند. با معرفی گوشی های هوشمند، اطلاعات شخصی در حال حاضر بیشتر در این دستگاه ها ذخیره می شوند. از آنجایی که گوشی های هوشمند حمل آسانی دارند، باید مطمئن شوید که از امنیت بالایی برخوردار باشد و هر فردی نتواند به راحتی به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کند. App Lock یا App Protector یک ابزار طراحی شده برای اندروید است که به شما اجازه می دهد تا برنامه های خود را قفل کنید و از دسترسی افراد به اطلاعات شما بدون رمز عبور جلوگیری می کند. App Lock امنیت بیشتری برای گوشی شما ارائه می دهد. در این مقاله قصد داریم نحوه ی استفاده از این برنامه را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

مراحل :

تنظیم سوال امنیتی

1. سوال امنیتی خود را تنظیم کنید. شما باید سه فیلد را پر کنید:

Security Question – سوالی بنویسید که اگر رمز را فراموش کردید پاسخ این سوال رمز را به شما یادآوری کند.

Security Answer – پاسخ سوال امنیتی خود را وارد کنید.

Password Hint – این یک سرنخ است که اگر پاسخ سوال امنیتی خود را فراموش کردید می تواند رمز را به شما یادآوری کند.

ایجاد الگو

2. یک الگو مشخص را به عنوان رمز بکشید. برای این کار حداقل 4 نقطه را به هم متصل کنید. اگر چه شما می توانید بیخیال این بخش شوید اما به شدت پیشنهاد می شود که این کار را برای امنیت بیشتر انجام دهید.

گزینه Continue

3. روی “Continue.” ضربه بزنید. App Lock یا App Protector مجددا راه اندازی خواهد شد و از شما خواسته می شود که رمز خود را وارد کنید.

قفل برنامه

4. برنامه هایی را که می خواهید قفل کنید, انتخاب کنید. برای قفل کردن یک برنامه، روی کلیدی که در سمت راست آن قرار دارد ضربه بزنید. برای باز کردن یک برنامه ، مجددا همان دکمه را لمس کنید تا برنامه باز شود.

منبع : نحوه ی استفاده از App Lock یا App Protector در اندروید