نحوه ی ایجاد تصویر زمینه ی رنگی ابر و باد

نحوه ی ایجاد تصویر زمینه ی رنگی ابر و باد

ممکن است بخواهید نوشته ی شما پس زمینه ی دلخواه شما را داشته باشد. برای این منظور می توانید پس زمینه ی دلخواه خود را طراحی کنید. بعد از اینکه عکس دلخواه خود را طراحی کردید می توانید از آن به عنوان عکس دسکتاپ, عکس پس زمینه ی متون و غیره استفاده کنید. طراحی این پس زمینه ی رنگارنگ و ابر و باد بسیار ساده است و خیلی وقت گیر نیست. با ما همراه باشید.

مراحل :

ایجاد سند
ایجاد سند
  1. یک سند جدید سفید ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که اندازه آن مناسب با صفحه ی دسکتاپ یا وب سایت شما است.
پس زمینه
پس زمینه
  1. پس زمینه را با هر رنگی که دوست دارید پر کنید.
گزینه ی Paint
  1. گزینه ی Paint را انتخاب کنید وهر رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید.
نقاشی کردن
نقاشی کردن
  1. هر جایی که دوست دارید خط بکشید. به عبارت دیگر، دکمه ی ماوس را نگه دارید و مکان نمای ماوس را به طور تصادفی حرکت دهید. وقتی که احساس می کنید تصویر را دوست دارید, رنگ ها را تغییر دهید و اطمینان حاصل کنید که می توانید تمام رنگ هایی را که می خواهید مشاهده کنید.
Motion Blur
Motion Blur
  1. شروع به تار کردن خطوط کنید. برای انجام این کار، گزینه های زیر را از منوی Filter انتخاب کنید: Blur> Motion Blur. شما می توانید به قدری تنظیمات را تغییر دهید تا به آنچه که می خواهید برسید (مطمئن شوید که گزینه ی “Preview” علامت دارد). در این مثال، زاویه 4 درجه و فاصله 56 پیکسل است.
تنظیم پس زمینه
تنظیم پس زمینه
  1. این کار را ادامه دهید تا به پس زمینه ای که دوست دارید برسید.
Blur
Blur
  1. جزئیات را اضافه کنید. در صورت تمایل، می توانید از گزینه های تاری دیگر مانند Gaussian Blur، Radial Blur، Smart Blur یا Blur یا Blur Moreاستفاده کنید.

منبع : نحوه ی ایجاد تصویر زمینه ی رنگی ابر و باد