نحوه ی درست کردن گل رز با دستمال کاغذی برای تزیین سفره

 

نحوه ی درست کردن گل رز با دستمال کاغذی برای تزیین سفره

یک گل رز کاغذی دیزاین عاشقانه ای می تواند به میز پذیرایی ببخشد. برای درست کردن این گل نیازی نیست خیلی تلاش کنید. درست کردن این گل ساده است و زمان زیادی لازم ندارد. کافیست 5 دقیقه وقت بگذارید و با اریگامی یک گل رز زیبا درست کنید. درست کردن این گل علاوه بر زیبا و ساده بودنش هزینه ای هم ندارد.

گل رز

مراحل :

  1. ابتدا دستمال را به صورت کامل باز کنید. سپس به اندازه ی دو اینچ (5 سانتیمتر) بالای دستمال را تا بزنید. این محل را با انگشت کمی فشار دهید. این قسمت گلبرگ های رز شما را تشکیل می دهد.
تا زدن دستمال
  1. مانند تصویر گوشه ی سمت چپ دستمال را تا بزنید. دستمال را با انگشت اشاره و انگشت شست نگه دارید. باید هر دو انگشت در جهت هم قرار بگیرند.
  1. دستمال را دور انگشتان خود بپیچید. دقت کنید که پایین دستمال هم مانند بالای دستمال پیچیده شود. این پیچش به شکل گرفتن گل رز شما کمک می کند.
  1. گوشه ی دستمال باید کاملا روی دستمال زیری قرار گرفته باشد. با این کار بعد از پیچاندن ساقه یک مثلث کوچک از گلبرگ به بیرون ایجاد می شود.
  1. دو طرف دستمال را با انگشتان خود بگیرید و بچرخانید. دقت کنید که بالا و پایین دستمال باید هم سایز باشند.
  1. انگشتان خود را داخل رز نگه دارید و پایین گل را تا جایی که امکان دارد بپیچید تا ساقه گل تشکیل شود.
  1. انتهای ساقه را مطابق شکل به بیرون بکشید تا در همین حالت بماند.
گل رز
  1. این رز را می توانید به راحتی درست کنید و آن را به فرد مورد نظر خود تقدیم کنید و روی لب های او خنده بیاورید. هم چنین می توانید این رز را در کنار قاشق و چنگال های هر فرد قرار دهید و به زیبایی سفره بیافزایید.

منبع : نحوه ی درست کردن گل رز با دستمال کاغذی برای تزیین سفره