نحوه ی پشتیبان گرفتن از عکس های اندروید از طریق Settings برنامه ی Bitcasa  

نحوه ی پشتیبان گرفتن از عکس های اندروید از طریق Settings برنامه ی Bitcasa

 

Bitcasa  یک برنامه اندرویدی طراحی شده برای گوشی همراه شما می باشد که به شما امکان دسترسی به تمامی فایلهای ذخیره شده در حساب Bitcasa از کامپیوتر و هر دستگاه دیگری را می دهد . این برنامه مدیریت فایل شخصی است ( مانند Dropbox, Box و …) و از امنیت بالایی برخوردار است. برای این کار شما باید یک حساب کاربری در Bitcasa ایجاد کرده سپس فایلهای مورد نظر خود را در این حساب قرار دهید . یکی ویژگی های این برنامه این است که شما می توانید این فایلها را با یک لینک ساده با دیگران به اشتراک بگذارید. این برنامه حکم پشتیبان و کپی فایل های شخصی شما را دارد .

 

 

مراحل :

Bitcasa
Bitcasa
  1. Bitcasa را راه اندازی کنید. آیکون برنامه ی Bitcasa را در دستگاه اندروید خود پیدا کنید. آیکون این برنامه به رنگ سبز می باشد. روی آن ضربه بزنید تا راه اندازی شود.
گزینه ی Log In
گزینه ی Log In
  1. وارد برنامه شوید. از پایین صفحه روی گزینه ی “Log In” ضربه بزنید. به صفحه ی ورود منتقل می شوید. آدرس ایمیل و رمز عبور مربوط به Bitcasa را وارد کنید سپس روی دکمه ی “Log In” ضربه بزنید.
آیکون Settings
آیکون Settings
  1. به Settings بروید. آیکون Settings را در صفحه ی اصلی برنامه مشاهده خواهید کرد. به صفحه ی Settings منتقل می شوید.
گزینه Automatic Camera Backup
گزینه Automatic Camera Backup
  1. پشتیبان گیری دوربین را فعال کنید. یکی از گزینه های اینجا “Automatic Camera Backup.” می باشد. این گزینه را فعال کنید.
آپلود کردن تصاویر
آپلود کردن تصاویر
  1. تصاویر موجود را آپلود کنید. بعد از فعال کردن گزینه ی “Automatic Camera Backup,” می توانید عکس ها و ویدئو هایی که در دستگاه دارید را آپلود کنید. برای این کار گزینه ی “Also upload existing pictures & videos” را انتخاب کنید.
گزینه Only Upload on Wi-Fi
گزینه Only Upload on Wi-Fi
  1. تنها از طریق Wi-Fi عکس ها و ویدئو ها را آپلود کنید. تنظیمات بعدی برای “Only Upload on Wi-Fi.” می باشد. اگر می خواهید Bitcasa تنها از طریق Wi-Fi عکس ها و فیلم ها را آپلود کند این گزینه را فعال کنید.

اگر این گزینه را خاموش کنید, Bitcasa برای آپلود تصاویر از داده های تلفن همراه استفاده می کند و این مورد برای شما هزینه نقدی به همراه دارد.

دکمه برگشت
دکمه برگشت
  1. از منو خارج شوید. بعد از اینکه کار را انجام دادید از پایین صفحه روی Go Home ضربه بزنید. به صفحه ی اصلی Bitcasa منتقل می شوید. از این قسمت به راحتی می توانید به دسته ی اصلی فایل ها دسترسی داشته باشید.

منبع : نحوه ی پشتیبان گرفتن از عکس های اندروید از طریق Settings برنامه ی Bitcasa